ענבר פריימן הינה בוגרת לימודי עיצוב אופנה ב"שנקר". במהלך הלימודים עשתה סטאז' בשמלות כלה וערב ואף עבדה אצל המעצבים המובילים בתחום בארץ. היום, ענבר מעצבת שמלות כלה עבור מותג הנושא את שמה, ועיצוביה הייחודיים ממזגים את המראה הבוהמייני כפרי עם המראה הרומנטי אלגנטי.

"הרצון שלי הוא לשלב בין שני העולמות ובכך לייצר עיצובים ייחודיים וחדשניים".

מגיל צעיר ענבר למדה ויצרה בעולם האומנות והעיצוב, כשהדגש שלה תמיד הינו על שילובי חומרים ייחודיים ועבודות יד אשר מייצרים עדינות ורגישות.

השמלות של ענבר תפורות ברמה הגבוהה ביותר בתפירה עילית מוקפדת ומשלבות מגוון רחב של עבודות יד. השמלות עשויות מהחומרים היוקרתיים ביותר כגון בדי סולטיס צרפתיים, תחרות מחורזות, שיפונים, בדי משי טבעיים, וקרושה במגוון חומרים ווריאציות. כל זאת על מנת לייצר מראה קלאסי ואלגנטי לצד סטייל ושיקיות נקייה וחדשנית.

הסטודיו עצמו מיוחד, באווירה כפרית פסטורלית וחמימה ומעניק לכלה תחושה נעימה, מעוצבת ומזמינה. הסטודיו ממוקם בלב מושב כפר רות בסמוך לעיר מודיעין (עם חניה בשפע ובחינם).

"מבחינתי כל כלה היא עולם ומלואו, לכן אני קשובה לכל אופי וסגנון של כלה ומתאימה את העיצוב המושלם בשבילה. כל מדידה בסטודיו מתחילה במפגש אישי ביני לבין הכלה. חשוב לי להרגיש ולהבין את הכלה, איך חלמה להיראות ביום הגדול שלה, ומה הטעם והסגנון האישי שלה".

"מה שמכוון ומוביל ומרגש אותי הוא לדעת שכל כלה ביום חתונתה מרגישה הכי יפה ומיוחדת. אני בטוחה, שתרגיש כך כשתלבש את השמלה המתאימה לה מתוך העיצובים שלי".

צרי קשר לפרטים נוספים